Firmamız, Mezopotamya’nın kadim şehirlerinden biri olan Mardin’de 29/06/2010 tarihinde kurulmuş ve sofralarımızın vazgeçilmez lezzetlerinden olan makarna üretimi yapmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Mezopotamya’nın verimli topraklarında üretilen Mezopotamya’nın Kudretli Buğdayı’ndan (% 100 sert durum buğdayı) modern tesislerimizde el değmeden ve herhangi bir katkı maddesi kullanmadan mükemmel kalite ve lezzette makarna üretimi yapmaktadır. 
Biz İlhan Makarna Ailesi olarak, modern tesislerimizde uzman personelimizle en kaliteli hammaddeleri kullanarak, üretimin hiçbir aşamasında el değmeden ve herhangi bir katkı maddesi kullanmadan makarna üretimi yapmakta ve Dünya’nın birçok ülkesindeki sofraları bu eşsiz lezzetle buluşturmaktayız. Müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak ve hep birlikte büyümek üzere çıktığımız bu yolda her zaman en iyiyi, en güzeli ve en kaliteliyi yapmak için tüm enerjimizle çalışmaktayız. 
 
Günlük 200 ton makarna üretim kapasitesine sahip firmamızda üretilen “BELLİLA” ve “MİRHAN” makarna, Uzak Doğu, Amerika, Avusturalya, Afrika, Asya ve Avrupa’nın birçok ülkesinde ailelerin sofralarına lezzetiyle eşlik etmektedir.
 
Sertifikalarımız:
ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri Sertifikası
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası
 
Markalarımız:
Bellila Makarna
Mirhan Makarna
 
Vizyonumuz: 
Mardin’deki üretim tesislerimizde Mezopotamya’nın Kudretli Buğdayı’ndan (% 100 sert durum buğdayı) herhangi bir katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz mükemmel kalitedeki makarnayı dünyanın her yerinde sofralara ulaştırmak… 
 
Misyonumuz: 
Herhangi bir katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz mükemmel kalitedeki makarnayı sofralarında bulundurmak dünya üzerindeki her bireyin hakkı olduğuna inanıyoruz. İlhan Makarna Ailesi olarak ürettiğimiz ürünleri mükemmel kalitede ve istenilen yer ve zamanda müşterilerimize sunmak ve müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımızla birlikte büyümek istiyoruz.  
 
Değerlerimiz;
 
Çalışanlarımız: Gücümüzü çalışanlarımızdan alırız. Çalışanlarımıza fırsat tanıyarak yetenek ve mutluluklarını artırmayı hedefleriz.
 
Ürünlerimiz: Çalışanlarımızın çabalarının meyveleridir. Ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar çok beğenilip tercih edilirse bizim de değerimiz o kadar çok artacaktır.
 
Kazancımız: Ürünlerimizin müşterilerimizin beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir.
 
                               
 
                                           

 

Firmamız, Mardin Organize Sanayi Bölgesi’nde makarna üretim faaliyetinde bulunmak üzere 29/06/2010 tarihinde kurulmuştur. Firmamız gerekli tesis yatırımlarını ve üretim hatlarını 28/04/2013 tarihinde tamamlamış ve bu tarihte fiili olarak makarna üretimine başlamıştır. 15,000 m2 açık ve 10,000 m2 kapalı olmak üzere toplam 25,000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerimizde, Mezopotamya’nın Kudretli Buğdayı’ndan (% 100 sert durum buğdayı) elde ettiğimiz mükemmel kalitedeki irmikten herhangi bir katkı maddesi kullanmadan makarna üretimi yapmaktayız.
 
Üretim tesislerimiz, gerek irmik üretimi olsun gerekse makarna üretimi olsun, tüm üretim aşamalarında el değmeden irmik ve makarna üretimi yapacak şekilde, tamamen bilgisayar otomasyon sistemi ile kontrol edilen en modern üretim hatlarından oluşmaktadır. Kalitenin bir bütün olduğu anlayışından hareketle üretimde kullanılmak üzere gelen % 100 sert durum buğdayı en gelişmiş teknik cihazlarla donattığımız laboratuvarımızda, Gıda Mühendisimiz tarafından gerekli kalite kontrol testlerinden geçirilmektedir. Kalite kontrol testlerinden geçen % 100 sert durum buğdayı irmik üretim hattına verilmekte ve burada makarnanın ana maddesi olan mükemmel kalitede irmik elde edilmektedir. Elde edilen mükemmel kalitedeki irmik buradan makarna üretim hatlarına aktarılmakta ve sofralarımızın vazgeçilmez lezzeti mükemmel kalitede ve katkısız “BELLİLA” ve “MİRHAN” makarnaya dönüşmektedir. Uzman personelimiz üretimin her aşamasında evrensel gıda sağlığı ve güvenliği kuralları ile hijyen kurallarına titizlikle uymaktadır.
 
Kalite bir bütündür. Üretim sürecinin her aşamada kontrol edilmesi ve bu kontrolün sürekli olması gerekir. Bu anlayıştan hareketle üretim tesislerimizde üretimin her aşamasında, sürekli olarak kalite kontrolü yaparak gerçekleştirdiğimiz üretimimiz, mükemmel kalitede ürünler üretmemize ve müşterilerimize bu ürünleri gönül rahatlığı ile sunmamıza imkan sağlamaktadır.
 
© 2014 İLHAN MAKARNA İlhan Un İrmik Makarna Gıda San Ve Tic.A.Ş
Organize Sanayi Bölgesi 1. Bulvar 26 Sok No:3 MARDİN
Tel: +90 482 215 11 11